28. 2. 2019 | Jak cestovat s málem a šetrně s WEEF

Jak cestovat s málem a šetrně

28. února od 18 hodin

Dačického dům

vstupné 100 Kč

“Ahoj, moje jméno je Veronika. Topím se raději v zážitcích, než-li ve věcech. Baví mě objevovat nová místa, země, chutě a ty, díky mé lásce k videím, u toho můžeš být se mnou. Poslední tři roky jsem žila v batohu a kufru díky možnostem internetu a trendu digitálního nomádství. Mám za cíl probudit v mladých lidech touhu více cestovat a chovat se šetrněji k přírodě.”

Weef dorazí do Kutné Hory a bude s námi sdílet svůj příběh, svůj náhled na minimalismus doma i na cestách a hlavně praktické tipy, které budete moci využít při svém každodenním životě i na cestách. 

Setkáme se na sociálních sítích?

Už se nemůžete dočkat setkání s Weef? Spojte se s ní na sociálních sítích! Weef sdílí inspiraci na svém FB i IG, natáčí videa pro svůj Youtube kanál a píše články na blog. Věříme, že tam najdete patřičnou inspiraci i naladění pro nadcházející přednášku, která se bude konat 28. února v Kutné Hoře.

Připojte se k události na našem Facebooku

Informace k registraci

Své místo na přednášce si zajistíte zakoupením vstupenky v hodnotě 100 Kč. 

Využíváme pohodlný systém, který vám vaši vstupenku zašle na e-mail a vy si ji poté můžete vytisknout nebo ukázat v mobilu. Můžete si také nechat poslat vstupenku i jako SMS (+ 4 Kč), v tomto případě vám přijde připomenutí v den akce a na místě se prokážete svou SMS vstupenkou.

Za podporu děkujeme