Hlasy města

Více dětských hřišť? Prostor pro setkávání se sousedy? Více zeleně? Nebo úplně něco jiného? V rámci tohoto projektu bychom rádi zjistili, co vám v Kutné Hoře chybí nebo co byste vylepšili.

 

Dejte si chvilku a zamyslete se, co byste rádi ve svém okolí vylepšili nebo co vám chybí.

 

Vyplňte nám prosím dotazník (zabere to jen chviličku), následně se vaše výroky mohou objevit na výlepových plochách města nebo na sociálních sítích tak, aby se i ostatní mohli zamyslet. Společně se pak sejdeme na veřejné diskuzi a probereme, jak by se mohly změny a návrhy postupně uvést v realitu. 

Pokud byste měli jakékoliv dotazy nebo připomínky k tomuto projektu, můžete se obrátit na koordinátorku Terezu Pavelkovou na 605 060 621 nebo na e-mailu info@zenarna.cz

 

Aktivní občanství a život ve městě

V současné době se společnost potýká s problémem toho, že každý žije za zdmi svého domu a nemá čas ani chuť se podílet na životě ve své ulici či městě. A přitom to je prostředí, ve kterém se každý den pohybujeme a potkáváme se svými sousedy. Dokonce se lidé postupně stěhují do měst a míst, která žijí místními. 

A protože my věříme, že změna začíná odspodu od každého z nás, víme, že vaše názory mají váhu a mohou rozpohybovat velké změny v místě, kde žijeme. 

Projekt podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.