13. 6. 2020 | Hora plete

13. června od 14 do 16 hodin
Zahrady GASK

V sobotu 13. června 2020 je Světový den pletení na veřejnosti. Pojďme ho poprvé oslavit i v Kutné Hoře! Ať jste začátečník nebo pokročilá pletařka, pletete podle návodů nebo od oka, ať háčkujete, frivolitkujete, nebo jinak pracujete s přízí, přidejte se k našemu pikniku a povídání nad jehlicemi a klubíčky. Můžeme si navzájem poradit s náročnějšími návody, doporučit kde nakoupit příze, ukázat si jiné ruční práce, anebo prostě jen popovídat o společné zálibě a seznámit se.

 S sebou vezměte nejen své pletařské a jiné vybavení a materiály, ale také deky na sezení, a případně malé občerstvení (to nabízí i místní kavárna). V době konání akce budou nejspíš stále v platnosti nějaká omezení proti šíření onemocnění COVID-19. Myslete tedy na to, že se nejspíš setkáme v rouškách a budeme muset dodržovat nějaká pravidla. To nás ale ve sdílení vášně do klubíček nezastaví!

 

 

Celé odpoledne s vámi stráví Anna Batistová, která je zkušená tkadlena i pletařka a tvoří pod vlastní značkou Anniné nedaleko Kutné Hory. 

Sejdeme se v zahradách Galerie Středočeského kraje (GASK) v sobotu 13. června od 14 hodin, a posedíme alespoň dvě hodinky (pokud byste se nezvládli přidat od začátku). V případě nepříznivého počasí se přesuneme dovnitř, konkrétní místo upřesníme podle předpovědi pár dní před událostí.

 

Připojte se k nám na FB události…